Natives

 Studio Nagrań to także ogromny bank głosów – najlepszych polskich lektorów i aktorów znanych z teatru, radia i telewizji. Dla nas nagrywają m.in. Tomasz Knapik, Stanisław Olejniczak, Andrzej Ferenc, Janusz Kozioł, Beata Tadla czy Krystyna Loska. W każdej chwili jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie każde nagranie od krótkiej zapowiedzi telefonicznej po nagranie audiobook’a – wystarczy wybrać lektora z naszego banku głosów i skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.


Nasz bank głosów podzielony jest na cztery osobne działy. Znane głosy to najlepsze i najbardziej rozpoznawalne głosy w Polsce, które można usłyszeć w reklamach, radiu czy telewizji. Głosy męskie i głosy żeńskie – w zależności od tego jakiego głosu szukasz, męskiego czy żeńskiego, w tych działach na pewno znajdziesz coś dla siebie. Natives – lektorzy wielojęzykowi.

 

Bank głosów naszego Studia Nagrań to lektorzy na każde Twoje nagranie !!!

 

Realizujemy:

 

Zapowiedzi telefoniczne

Komunikaty

Prezentacje dla firm

Reklamy radiowe i telewizyjne

Audiobook’i

 

Wszystkie nagrania są profesjonalnie realizowane i obrabiane w naszym studio tak, by głos wybranego przez Ciebie lektora zabrzmiał jak najlepiej w każdym nagraniu.

 

Zapraszamy do współpracy !

 


Natives w Studio Nagrań

natives, studio nagrań, nagrania lektorskie, warszawa